Şirket

Şirket

Kalite, güvenilirlilik ve müşteriye yakınlık bizim iş önceliğimizdir. Şirketimizi uzun vadede büyüyebilmesi yalnızca müşterilerimizin memnuniyetine bağlıdır. İkna olmanız için ürünlerimize göz atıp hizmetimizin keyfini sürün.

 

İş yeri sahibi tarafından yönetilen geleneksel bir şirketiz.

25 yılı aşkın süredir müşterilerimize her gün ürünlerimizi ve hizmetimizi sunuyoruz. Bu zaman zarfında şirketimiz büyümeye devam etti ve bu esnada adımızı bütün Avrupa’ya duyurduk. 

Geçen yıllar içerisinde bireysel baskılanmış ambalajlarda & catering ekipmanlarında uzmanlaştık. 

Kalite & çeşitlilik

Ürünlerimizin büyük çeşitliliği ve profesyonel hizmet bizi tanımlamaktadır. Müşterilerimize nitelikli, garantili ve birinci sınıf ürünler teslim edebilmek için kalite bizim önceliğimizdir. 

%100 müşteri memnuniyeti 

şirket ilkemizdir. Tamamen bireysel taleplerinizi memnuniyete ulaştıracağımıza ve şirketiniz için talepleriniz doğrultusunda tam olarak size uygun çözümler üreteceğimize söz veriyoruz 

Esnek ve güvenilir

Söz konusu olan teslimatla ilgili taleplerinizi her zaman zamanında ve güvenilir bir şekilde size teslim eden bir tedarikçiniz var. Ürünlere kısa bir sürede ihtiyaç duyuyorsanız, kendimize ait nakliyatımızla her an teslimatımız esnek ve hızlıdır.

Bizden memnun olan müşterilerimiz